Crouzet
Prodotto No:
82340195
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
STANDARD MOTOR 600 RPM 230V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$66.4335
$66.4335
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 0.354 / 2.5 |
| Operating Temperature | -5°C ~ 60°C |
| Diameter - Shaft | 0.077" (1.96mm) |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round - 1.858" Dia (47.20mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 1.874" (47.60mm) |
| Weight | 0.243 lb (110.22 g) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.327" (8.30mm) |
| RPM | 600 RPM |
| Function | Standard |
| Series | 82340 |
| Type | AC Motor |
| Power - Rated | 0.16W |
| Motor Type | Synchronous |
| Mfr | Crouzet |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | - |