Comair Rotron
Prodotto No:
825502B02853
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HEATSINK STAMP 25.4X12.7X30MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.500" (12.70mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 5.00°C/W @ 400 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 1.180" (29.97mm) |
| Mfr | Comair Rotron |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Clip and PC Pin |
| Width | 0.997" (25.33mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 1.0W @ 20°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-220 |