Keystone Electronics
Prodotto No:
8281
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.187 CRIMP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2565
$0.2565
25
$0.20558
$5.1395
100
$0.1824
$18.24
250
$0.17081
$42.7025
500
$0.151525
$75.7625
1000
$0.11989
$119.89
2500
$0.109611
$274.0275
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.640" (16.26mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |