Keystone Electronics
Prodotto No:
8296
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.187 CRIMP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.7315
$0.7315
25
$0.62054
$15.5135
100
$0.606195
$60.6195
250
$0.568556
$142.139
500
$0.50578
$252.89
1000
$0.379174
$379.174
2500
$0.344698
$861.745
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.870" (22.10mm) |
| Insulation Diameter | 0.145" (3.68mm) |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |