Belden Inc.
Prodotto No:
83000 0031000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 30AWG ORANGE 1000'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 1213 |
| Series | MIL-W-16878/4 |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/38 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | Orange |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.032" (0.81mm) |
| Base Product Number | 83000 |