Belden Inc.
Prodotto No:
83001 010100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 28AWG BLACK 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$60.9045
$60.9045
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 1213 |
| Series | MIL-W-16878/4 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.035" (0.89mm) |
| Base Product Number | 83001 |