Twin Industries
Prodotto No:
8300SB1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.7875
$8.7875
5
$8.6127
$43.0635
10
$8.436
$84.36
25
$8.26044
$206.511
50
$8.0845
$404.225
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Material | - |
| Size / Dimension | 6.00" L x 3.00" W (152.4mm x 76.2mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Circuit Pattern | 5 Hole Pad (Both Sides) |
| Mfr | Twin Industries |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Plating | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Proto Board Type | Breadboard, General Purpose |
| Hole Diameter | - |
| Package | Bulk |
| Edge Contacts | - |
| Board Thickness | 0.031" (0.79mm) 1/32" |