Belden Inc.
Prodotto No:
83026 009100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -70°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 1180 |
| Series | MIL-W-16878/5 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 300V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 19/34 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.060" (1.52mm) |
| Base Product Number | 83026 |