Belden Inc.
Prodotto No:
83041 010100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 32AWG BLACK 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$88.2645
$88.2645
5
$78.8196
$394.098
10
$75.0443
$750.443
25
$70.3247
$1758.1175
50
$66.54883
$3327.4415
100
$63.71707
$6371.707
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.007" (0.18mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 32 AWG |
| Ratings | UL Style 1371 |
| Series | MIL-W-16878/6 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/40 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.022" (0.55mm) |
| Base Product Number | 83041 |