Belden Inc.
Prodotto No:
83049 006100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$105.773
$105.773
10
$105.11465
$1051.1465
25
$98.50322
$2462.5805
50
$93.21438
$4660.719
100
$89.24794
$8924.794
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 1371 |
| Series | MIL-W-16878/6 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.042" (1.07mm) |
| Base Product Number | 83049 |