Murrplastik Systems, Inc.
Prodotto No:
83182064
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FLEX CORRUGATD CONDUIT EWX 1=25M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1199.128
$1199.128
5
$1156.2982
$5781.491
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Diameter - Inside | 1.445" (36.70mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA12), Nylon 12, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 2.106" (53.50mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | - |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 82.02' (25.00m) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Murrplastik Systems, Inc. |
| Abrasion Protection | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 831820 |
| Heat Protection | - |