Comair Rotron
Prodotto No:
834100T00000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HEATSINK STAMP 22.9X8X10.2MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Copper |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.400" (10.16mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 17.50°C/W @ 300 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 0.315" (8.00mm) |
| Mfr | Comair Rotron |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Tin |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | SMD Pad |
| Width | 0.900" (22.86mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 2.5W @ 35°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-252 (DPak) |