ebm-papst Inc.
Prodotto No:
8412NGMI
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$43.225
$43.225
10
$39.4801
$394.801
25
$37.981
$949.525
50
$35.48212
$1774.106
100
$32.733485
$3273.3485
250
$32.233728
$8058.432
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 21.0 CFM (0.588m³/min) |
| Noise | 13.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 8 ~ 14VDC |
| RPM | - |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Features | - |
| Width | 25.40mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Sintec |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | 0.31 lb (140.61 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Series | 8400N |
| Power (Watts) | 1.4 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8412N |