Murrplastik Systems, Inc.
Prodotto No:
84241012
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
WKM/FDA M20X1,5 CLAMPING RANGE 1
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$127.623
$127.623
10
$117.1141
$1171.141
25
$112.60996
$2815.249
50
$108.85651
$5442.8255
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.433" (11.00mm) |
| Thread Length | 0.236" (6.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | M20x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Includes | - |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Murrplastik Systems, Inc. |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 842410 |
| Conduit Hub Size | - |