843034AY-01LFT
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
843034AY-01LFT
Pacchetto:
48-TQFP (7x7)
Descrizione:
IC FREQ SYNTH 48TQFP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 3:3
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 48-TQFP (7x7)
PLL Yes with Bypass
Series FemtoClock®
Input HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL, Crystal
Type Frequency Synthesizer
Package / Case 48-LQFP
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V
Output LVCMOS, LVPECL, LVTTL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 640MHz
Base Product Number 843034A