843081AGI-33LFT
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
843081AGI-33LFT
Pacchetto:
8-TSSOP
Descrizione:
IC CLOCK MULTIPLIER 8TSSOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:1
Differential - Input:Output No/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-TSSOP
PLL Yes
Series FemtoClock®
Input Crystal
Type Clock Multiplier
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/Yes
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 500MHz
Base Product Number 843081A