Heyco Products Corporation
Prodotto No:
8432
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HF1 3/4 TYPE B 100' COIL GRAY BO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$109.307
$109.307
10
$100.30195
$1003.0195
25
$96.444
$2411.1
50
$93.22939
$4661.4695
100
$88.085615
$8808.5615
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -18°C ~ 75°C |
| Diameter - Inside | 0.830" (21.08mm) |
| Color | Gray |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Liquid Protection | Liquid-Tight, Oil Resistant |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.040" (26.42mm) |
| Type Attributes | Smooth |
| Series | Heyco-Flex™ I |
| Type | Solid Tubing |
| Length | 100' (30.48m) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Package | Box |
| Heat Protection | - |