Keystone Electronics
Prodotto No:
8486
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BUSHING 1.968" NYLON BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.6055
$1.6055
25
$1.5656
$39.14
100
$1.5295
$152.95
250
$1.433322
$358.3305
500
$1.273
$636.5
1000
$0.892335
$892.335
2500
$0.832846
$2082.115
5000
$0.791208
$3956.04
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Diameter - Inside | 1.968" (49.99mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 2.500" (63.50mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | Snap-Mount |
| Package | Bulk |