Keystone Electronics
Prodotto No:
85-6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BATT CONN SNAP 9V 1CEL 6.5" LEAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6.5" (165.1mm) |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | - |
| Battery Cell Size | 9V |
| Height Above Board | - |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Obsolete |
| Battery Type, Function | 9V, Snap Connector |
| Series | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Connector, Snap |
| Package | Bulk |