Qualtek
Prodotto No:
851-03/003
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.8395
$10.8395
10
$8.4132
$84.132
33
$8.012243
$264.404019
66
$7.540844
$497.695704
99
$6.833958
$676.561842
231
$6.598301
$1524.207531
462
$6.362634
$2939.536908
957
$6.126987
$5863.526559
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 2.8mH |
| Series | 851 |
| Mfr | Qualtek |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC | 115V, 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 851-03 |