Belden Inc.
Prodotto No:
8538 010100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP SOLID 24AWG BLACK 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$79.002
$79.002
10
$78.508
$785.08
25
$73.5699
$1839.2475
50
$69.61999
$3480.9995
100
$66.657415
$6665.7415
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.017" (0.43mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-76C Type MW |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 1000V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.055" (1.40mm) |
| Base Product Number | 8538 |