858012AKLF
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
858012AKLF
Pacchetto:
16-VFQFN (3x3)
Descrizione:
IC CLK BUFFER 1:2 2GHZ 16VFQFN
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:2
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 16-VFQFN (3x3)
Series -
Input HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Type Fanout Buffer (Distribution)
Package / Case 16-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 2 GHz
Base Product Number 858012A