SCS
Prodotto No:
8810
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TABLE MAT ESD GRAY 2X4'RUBBER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangle |
| Number of Layers | 2 |
| Color | Gray |
| Material | Rubber |
| Product Status | Obsolete |
| Mat Type | Table, Workbench |
| Includes | Ground Snap (2), Wrist Strap Grounding System |
| Thickness | 0.07" (1.78mm) |
| Series | 8800 |
| Length | 4' (1.22m) |
| Mfr | SCS |
| Features | Dissipative |
| Package | Box |
| Width | 2' (0.61m) |