Keystone Electronics
Prodotto No:
8849
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.456
$0.456
25
$0.3686
$9.215
100
$0.332215
$33.2215
250
$0.31198
$77.995
500
$0.278255
$139.1275
1000
$0.214928
$214.928
2500
$0.196508
$491.27
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Length - Overall | 0.928" (23.58mm) |
| Between Board Height | 0.551" (14.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |