Keystone Electronics
Prodotto No:
8874
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/2"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4085
$0.4085
25
$0.33326
$8.3315
100
$0.296115
$29.6115
250
$0.277856
$69.464
500
$0.24738
$123.69
1000
$0.194446
$194.446
2500
$0.177774
$444.435
5000
$0.166668
$833.34
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Length - Overall | 1.061" (26.94mm) |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |