Keystone Electronics
Prodotto No:
8890
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/4"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.399
$0.399
25
$0.3268
$8.17
100
$0.290795
$29.0795
250
$0.272612
$68.153
500
$0.24225
$121.125
1000
$0.19058
$190.58
2500
$0.174249
$435.6225
5000
$0.163352
$816.76
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Length - Overall | 0.550" (13.97mm) |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |