Crouzet
Prodotto No:
88982213
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
I/O MODULE 6 DIG/ANALOG 4 PWM/SS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$262.8365
$262.8365
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.232 lb (105.23 g) |
| Series | em4 E10A |
| Number of Outputs and Type | 4 - PWM/Solid State (2), Analog (2) |
| Type | Input, Output (I/O) Module |
| For Use With/Related Products | em4 Series |
| Number of Inputs and Type | 6 - Digital/Analog |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Crouzet |
| Features | - |
| Package | Box |