Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
89006-121LF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HEADER 30POS PCB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.524
$7.524
10
$6.80485
$68.0485
25
$6.42846
$160.7115
50
$6.27152
$313.576
100
$5.957925
$595.7925
250
$5.330754
$1332.6885
500
$5.017178
$2508.589
1000
$4.390036
$4390.036
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 30 |
| Voltage Rating | - |
| Color | Natural, White |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Metral® |
| Number of Columns | - |
| Connector Style | - |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Contact Layout, Typical | - |
| Base Product Number | 89006 |