Belden Inc.
Prodotto No:
8918 009100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$117.401
$117.401
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.033" (0.84mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL Style 1015 |
| Series | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 16/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.110" (2.79mm) |
| Base Product Number | 8918 |