Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
89947-714LF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN RCPT 14POS IDC 28AWG GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.634
$1.634
10
$1.42215
$14.2215
25
$1.36154
$34.0385
50
$1.33133
$66.5665
100
$1.270815
$127.0815
250
$1.149804
$287.451
500
$1.059022
$529.511
1000
$0.907734
$907.734
2500
$0.84722
$2118.05
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Friction Lock |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Feed Through, Polarizing Key |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 89947 |
| Cable Termination | IDC |