8D525F46SN
Souriau-Sunbank by Eaton
Prodotto No:
8D525F46SN
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A, 45A
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert 25-46
Mfr Souriau-Sunbank by Eaton
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C