8N4SV76FC-0136CDI8
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
8N4SV76FC-0136CDI8
Pacchetto:
6-CLCC (7x5)
Descrizione:
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 136 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-CLCC (7x5)
Series FemtoClock® NG
Type VCXO
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 100MHz