Schneider Electric
Prodotto No:
9001KP7L9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
ROUND PILOT LIGHT 30 - BLUE - IN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$149.758
$149.758
10
$140.94865
$1409.4865
25
$136.54426
$3413.6065
50
$127.73491
$6386.7455
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 3R, 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13 |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 1.18" (30.00mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Harmony 9001K |
| Type | Incandescent |
| Voltage | 220V ~ 240V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Box |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | - |