Schneider Electric
Prodotto No:
9001KR1RH6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PUSHBUTTON 600VAC 10A 30MM TYPE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$53.2095
$53.2095
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 30.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | Harmony 9001K |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Off |
| Electrical Life | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Red |