Keystone Electronics
Prodotto No:
9019
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/16"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2565
$0.2565
25
$0.20216
$5.054
100
$0.170905
$17.0905
250
$0.160132
$40.033
500
$0.14212
$71.06
1000
$0.11382
$113.82
2500
$0.104329
$260.8225
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Length - Overall | 0.467" (11.87mm) |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | - |
| Package | Bulk |