JULABO
Prodotto No:
9021506.33
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DYNEO DD-BC6 HEATING CIRCULATOR,
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4696.8
$4696.8
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 20°C ~ 200°C |
| Series | DYNEO |
| Flow Rate | 7.13GPM (27.0LPM) |
| Product Type | Recirculating Heater |
| Voltage | 230V |
| Fluid Capacity | 6000ML (202.9 oz) |
| Mfr | JULABO |
| Dimensions - Overall | 17.30" L x 9.40" W x 18.50" H (439.4mm x 238.8mm x 469.9mm) |
| Features | Adjustable Pump, Flow Diverter, USB A, USB B, External Pt100 |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Ratings | CE |