KYOCERA AVX
Prodotto No:
902220736003000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CBL RIBN 3COND 0.059 WHITE 1001'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 80°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Ribbon Thickness | - |
| First Conductor Mark | - |
| Series | - |
| Length | 1001' (305.00m) |
| Ribbon Width | - |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.059" (1.50mm) |
| Conductor Strand | 11 Strands / 34 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | - |
| Number of Conductors | 3 |