Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
90312-009LF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN RCPT HSG 9POS 2.00MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.026
$1.026
10
$0.8626
$8.626
25
$0.82764
$20.691
50
$0.81016
$40.508
100
$0.774915
$77.4915
250
$0.704482
$176.1205
500
$0.634011
$317.0055
1000
$0.563568
$563.568
2500
$0.510739
$1276.8475
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 90312 |