Keystone Electronics
Prodotto No:
9064
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5/8"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4275
$0.4275
25
$0.3458
$8.645
100
$0.30495
$30.495
250
$0.286216
$71.554
500
$0.25498
$127.49
1000
$0.201666
$201.666
2500
$0.184376
$460.94
5000
$0.172852
$864.26
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.213" (5.40mm) |
| Length - Overall | 1.157" (29.40mm) |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Features | Releasable, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |