TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
917241-8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN PLUG HSG 20POS 5.08MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.5125
$4.5125
10
$3.9539
$39.539
25
$3.85054
$96.2635
50
$3.76751
$188.3755
100
$3.53989
$353.989
250
$3.519142
$879.7855
500
$3.291446
$1645.723
1000
$2.939528
$2939.528
2500
$2.732523
$6831.3075
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3500 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917241 |