TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
917249-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN RCPT HSG 20POS 3.81MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.641
$2.641
10
$2.35315
$23.5315
25
$2.3408
$58.52
50
$2.31686
$115.843
100
$2.125815
$212.5815
250
$2.113864
$528.466
500
$1.922781
$961.3905
1000
$1.719747
$1719.747
2500
$1.588381
$3970.9525
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3400 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917249 |