9250A-105-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
9250A-105-RC
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
In magazzino : 1634
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 40mA
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 60 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 70 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 17.5Ohm Max
Inductance 1 mH
Series 9250A
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 3.8MHz
Mfr Bourns Inc.
Package Bulk
Material - Core Ferrite
Base Product Number 9250A