9250A-825-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
9250A-825-RC
Descrizione:
FIXED IND 8.2MH 26MA 119 OHM TH
In magazzino : 692
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 15mA
Inductance Frequency - Test 250 kHz
Q @ Freq 40 @ 250kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 26 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 119Ohm Max
Inductance 8.2 mH
Series 9250A
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 540kHz
Mfr Bourns Inc.
Package Bulk
Material - Core Ferrite
Base Product Number 9250A