TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
927854-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN QC RCPT 13.5-17AWG 0.250
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.26315
$2.6315
25
$0.22572
$5.643
50
$0.19171
$9.5855
100
$0.184205
$18.4205
250
$0.165414
$41.3535
500
$0.15789
$78.945
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 13.5-17 AWG |
| Series | Mark I |
| Length - Overall | 0.878" (22.30mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 927854 |