Capital Advanced Technologies
Prodotto No:
9302
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PROTO BOARD 20PIN PLCC SMT SIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.795
$5.795
5
$5.6449
$28.2245
10
$5.49195
$54.9195
25
$5.33976
$133.494
50
$5.03443
$251.7215
100
$4.881955
$488.1955
250
$4.424264
$1106.066
500
$4.271694
$2135.847
1000
$4.119134
$4119.134
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | 9000, Surfboards® |
| Number of Positions | 20 |
| Package Accepted | PLCC |
| Mfr | Capital Advanced Technologies |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Proto Board Type | SMD to SIP |
| Material | FR4 Epoxy Glass |
| Package | Bag |
| Size / Dimension | 1.000" L x 2.000" W (25.40mm x 50.80mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.031" (0.79mm) 1/32" |