MG Chemicals
Prodotto No:
9460TC-10ML
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
Wire & Wire Management
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Usable Temperature Range | -85°F ~ 302°F (-65°C ~ 150°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | 86°F (30°C) or Below |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | White |
| Thermal Conductivity | 0.80W/m-K |
| Size / Dimension | 10 ml Syringe |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9460TC |
| Type | Epoxy Adhesive |
| Shelf Life Start | - |
| Shipping Info | - |
| Mfr | MG Chemicals |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |