Weidmüller
Prodotto No:
9535320000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX PLSTC GRAY/CLR 3.94"LX6.89"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Area (L x W) | 27.1in² (175cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 6.890" L x 3.937" W (175.00mm x 100.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.988 lb (448.15 g) |
| Ratings | IP66, IP67 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | MPC |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | PCB Supports, Sealed |
| Height | 4.921" (125.00mm) |
| Package | Bulk |