SAB North America
Prodotto No:
95551803
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 3COND 18 AWG BLACK 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.052
$2.052
50
$1.387
$69.35
100
$1.2635
$126.35
250
$1.178
$294.5
500
$1.121
$560.5
1000
$1.0545
$1054.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 90°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | - |
| Series | TR 600 Plus |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Polyamide (PA), Nylon |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | Direct Burial, Oil Resistant, UV Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.280" (7.11mm) |
| Number of Conductors | 3 |