9610R3.4KL2.0
Sensata-BEI Sensors
Prodotto No:
9610R3.4KL2.0
Descrizione:
SENSOR LINEAR 25.4MM SOLDER LUG
In magazzino : 450
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Termination Style Solder Lug
Actuator Type Round Shaft
Resistance Tolerance ±25%
For Measuring Linear Position
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Rotation Angle - Electrical, Mechanical -
Resistance 3.4 kOhms
Series 9600
Package / Case Box with Solder Lugs
Output Signal -
Technology Resistive
Linearity ±0.5%
Voltage - Supply -
Output Resistive
Mfr Sensata-BEI Sensors
Package Bulk
Linear Range 0 ~ 25.40mm (0 ~ 1.00")