98451-103-20LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
98451-103-20LF
Descrizione:
CONN HDR 20POS 0.1" STACK SMD
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black
Length - Post (Mating) -
Termination Solder
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin -
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series BERGSTIK®, MezzSelect™, Basics+
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)